Mobirise

01-04-2017
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ЗБЕРЕГЛА СВОЇ ПОЗИЦІЇ В РЕЙТИНГУ INSURANCE TOP ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2016 РОКУ

2016 рік, як і два попередніх, виявився досить складним для фінансового сектору нашої країни, але Страхова компанія «Перша» доклала максимум зусиль для збереження темпів роботи, нарощування кредиту довіри Клієнтів і Партнерів, поліпшення результатів трудової діяльності. 

Так, за результатами 2016 року, згідно з даними журналу «Insurance TOP», СК «Перша» посідає 13 місце в рейтингу «Страхові резерви», що характеризує страховика на предмет забезпечення майбутніх страхових виплат.

У рейтингу «Страхові платежі за видами» «Перша» на 18-й позиції. Економічна сутність цього показника доводить спроможність Компанії і надалі надавати повний комплекс страхових послуг.

За темпами зростання премій і питомій вазі перестрахування Страхова компанія «Перша» також посідає 18 місце. Ми пам'ятаємо, що показник «Передано на перестрахування» характеризує посилення застосування Компанією перестрахувального захисту.

В ТОП50 на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності СК «Перша» займає 1-ю позицію.

Вже протягом багатьох років традиційним стало друге місце в страховому рейтингу «ТОП9» на ринку страхування «Зелена карта» за сумою страхових платежів.

Діяльність СК «Перша» за результатами 2016 залишалася прибутковою. Перелічені чинники справили позитивний вплив на фінансову стійкість страховика та його кредитний рейтинг.

А дев'яте місце в страховому рейтингу «ТОП50» ринку страхування туристів «добровільного страхування медичних витрат» за сумою страхових платежів показує стабільність роботи компанії та високий рівень довіри Клієнтів.