https://mobirise.com/

Добровільне страхування відповідальності перевізника при здійсненні міжнародних або внутрішніх перевезень наземним транспортом (CMR/TTH)

Від яких ризиків проводиться страхування
Страхування проводиться на випадок:
• Фізичного пошкодження, загибелі, втрати вантажу під час перевезення внаслідок ДТП, перекидання, пожежі, розкрадання вантажу; 
• Фінансових збитків за прострочення у доставці вантажу, видачі вантажу неправомірному одержувачеві;
• Настання відповідальності за збитки, заподіяні вантажем майну, життю або здоров'ю третіх осіб;
• Втрати, загибелі або пошкодження трейлера або контейнера власника;
• Настання відповідальності страхувальника перед власником трейлера або контейнера, що виникла внаслідок втрати, загибелі або пошкодження трейлера або контейнера;
• Додаткових витрат автоперевізника (експедитора) вантажу з розслідування обставин страхового випадку, захисту інтересів страхувальника у судових та арбітражних органах, а також розумно проведених витрат на запобігання або зменшення збитків, відповідальність за які покладається на перевізника (у тому числі сортування, перепакування, реалізацію пошкодженого внаслідок аварії вантажу). 


Вартість страхування


 

При страхуванні відповідальності міжнародного та внутрішнього українського перевізника страховий платіж розраховується на 1 транспортну одиницю (тягач). Загальний страховий платіж залежить від кількості транспортних засобів, що беруть участь у перевезені. Під час укладання договору страхування фіксуються усі погоджені на початок дії договору умови, зокрема, дані щодо реєстраційних номерів транспортних засобів.
Договір страхування може укладатися на разове перевезення вантажу, на строк до 1 року і діяти на території, напрямку або у рамках маршруту перевезення, зазначених у договорі.