https://mobirise.com/

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (збільшення ліміту по ОЦВ)

Що можна застрахувати? 
Цивільну відповідальність власника транспортного засобу за шкоду , завдану життю , здоров'ю та / або майну третіх осіб внаслідок дорожньо- транспортної пригоди за участю транспортного засобу , визначеного в договорі страхування. На страхування приймаються виключно ті транспортні засоби , щодо яких діє договір обов'язкового страхування цивільно -правової відповідальності власників наземних транспортних засобів від  Страхової компанії «ПЕРША» .


Страхові ризики
• Настання  цивільної відповідальності Страхувальника (або інших осіб, які мають законні підстави на управління застрахованим ТЗ ) за шкоду , заподіяну майну третіх осіб внаслідок ДТП ;
• Настання  цивільної відповідальності Страхувальника (або інших осіб, які мають законні підстави на управління застрахованим ТЗ) за шкоду, завдану життю та / або здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП.


Страхова сума
Страхова сума (ліміт відповідальності Страховика ) за договором обирається клієнтом самостійно і може складати від 25 000 до 950 000 грн.
Франшиза не застосовується.


Страхове відшкодування
Страхове відшкодування за договором ДЦВ виплачується в межах страхової суми як за шкоду , завдану життю і здоров'ю, так і за збитки , завдані майну третіх осіб , залежно від характеру заподіяних збитків.
Питання про виплату страхового відшкодування за договором ДЦВ здійснюється після виплати страхового відшкодування за договором обов'язкового страхування цивільно -правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ( поліс ОСЦПВ). Страхові виплати здійснюються у частині, що перевищує розмір ліміту відповідальності за полісом ОСЦПВ, без застосування франшизи за договором ДЦВ .